Про фірму

Юридична фірма «Гелон» заснована в 2002 році.

Сьогодні фірма надає широкий спектр кваліфікованих юридичних та консультаційних послуг у сфері медіа-права та права інтелектуальної власності.

Основу філософії надання послуг ЮФ «Гелон» складають прості і, разом з тим, дуже важливі принципи:

Завдяки високій кваліфікації наших юристів ми надамо Вам оперативну та якісну юридичну допомогу з питань реєстрації об’єктів інтелектуальної власності (реєстрації торговельних марок, промислових зразків, реєстрації авторського права тощо); недобросовісної конкуренції та захисту прав споживачів, а також, враховуючи Ваші потреби та побажання, знайдемо шлях найбільш оптимального вирішення всіх питань.

У нас за плечима багатолітній досвід успішного представництва інтересів наших клієнтів в Міністерстві економічного розвитку та торгівлі України, ДП "Український інститут інтелектуальної власності" (Укрпатент), Антимонопольному комітеті України, господарських та адміністративних судах, судах загальної юрисдикції, правоохоронних та митних органах як у Києві, так і по всій території України.

Наша юридична фірма має багато зарубіжних партнерів, які завжди можуть бути залучені до вирішення поставлених перед нами завдань.

Директором Юридичної фірми «Гелон» є Іонушас Сергій Костянтинович - адвокат, патентний повірений України.