Галузі практики

Юридична фірма «Гелон» надає повний комплекс послуг в галузі реєстрації, обслуговування та захисту прав інтелектуальної власності.

Юристи нашої фірми допоможуть якісно провести аудит ринку, визначити найбільш вигідні та зручні форми створення об'єкта інтелектуальної власності. Компанія бере на себе відповідальність за своєчасну і грамотну реєстрацію торгових марок, винаходів, промислових зразків, ЗМІ, об'єктів авторського права в різних галузях, в тому числі і в шоу-бізнесі.

На постреєстраційному етапі життєдіяльності об'єкта інтелектуальної власності ми забезпечуємо підтримку у досудовому врегулюванні спорів, представляємо інтереси в суді та інших державних органах. Завдяки послугам компанії, Ви зможете надійно захистити свої ідеї від недобросовісної конкуренції і плагіату, уникнути помилок в оформленні документації, бути повністю впевненим у правовій захищеності на ринку.

Фахівці компанії також надають послуги в галузі конкурентного, корпоративного, трудового, сімейного права та захисту прав споживачів.

Співпрацюючи з нами, ви зможете ефективно здійснити як разові проекти, так і вибудувати довгострокові відносини, спрямовані на стабільний розвиток вашого бізнесу.